o nas Powrót na stronę główną

facebook_logo_polub_nas___male.jpg BIRKO - czapki dla dzieci





Firma BIRKO powstała w 1994 roku. Od tego czasu staramy się zadowolić najmniejszych i najbardziej wymagających klientów – dzieci.

Nasza produkcja to przede wszystkim czapki dziecięce oraz dodatki uzupełniające takie jak: rękawiczki, szaliki, chustki, opaski, itp.

Nasze wyroby gwarantują wysoką jakość, produkujemy tylko z materiałów od renomowanych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Proponujemy ciekawe wzornictwo wg indywidualnych projektów, a przy tym korzystne ceny.

Oprócz swoich kolekcji sezonowych realizujemy również zlecenia klientów, którzy nam powierzą przeszycie swoich wzorów. Każda sprawa wymaga indywidualnego potraktowania, więc wtedy prosimy o kontakt. 

Nasza oferta podstawowa skierowana jest do sklepów detalicznych i hurtowni, a także do odbiorców indywidualnych.

Jesteśmy znani nie tylko w Polsce. Przez cały okres działalności nasze wyroby dotarły do takich krajów jak: Islandia, Szwecja, Estonia, Litwa, Łotwa, Armenia, Rosja, Czechy, Bułgaria, Słowenia, Niemcy, Wielka Brytania i USA.

Nasze starania zostały nagrodzone tytułem Przedsiębiorstwo FAIR PLAY w 2003 i 2004 roku.

Jeżeli podane tutaj informacje nie zaspokoiły Państwa ciekawości zapraszamy do zadawania pytań na stronie FAQ. Wyroby nasze można obejrzeć w działach: wiosna-lato oraz jesień-zima. Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu BIRKO, a o aktualnych wydarzeniach w firmie można poczytać na stronie aktualności.



Nasze wyroby w ilościach hurtowych można także zakupic na podłódzkich giełdach towarowych w Głuchowie i na PTAKu:


Centrum Handlowe PTAK - hala D, stoisko 108 


NOWY GŁUCHÓW - II aleja, IV rząd, stoisko 101



  Powrót na stronę główną